İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. The Gifted Dizi Konusu

The Gifted Dizi Konusu

The Gifted Dizi Konusu

The Gifted Dizisi, Mutant karşıtı yasaların çok sıkı olduğu, dolayısı ile mutantların saklanarak gizli saklı bir hayat sürdüğü bir dünyadayız. Strucker ailesinin babası Reed, mutantlarla mücadele için hükümet adına çalışan biridir. Sıradan bir aile gibi görünen Strucker ailesi, çocuklarının katıldıkları bir partide mutant özelliklerinin açığa çıkmasıyla tamamen değişiyor. Çocuklarının mutant olduğunun öğrenmenin şokunu atlatamadan onları kaçırmak zorunda kalıyorlar. Üstelik daha birkaç gün önce mutantları yakalamak için çalışan Reed Strucker, şimdi çocuklarının kaçması ve saklanması için onlardan yardım almak zorunda kalıyor.

Legion dizi - The Gifted Dizi Konusu
İlgili Yazı

Legion Dizi Konusu

The Gifted Dizi Önerisi

Daha önce X-Men evreninin ilk anlatıldığı dizi Legion olmuştu. Ancak The Gifted onun kalitesinde bir X-Men dizisi değil baştan söyleyelim. Legion kadar üst seviye bir yapım olmasa da The Gifted dizisi gayet başarılı bir iş olmuş. Diziyi izlerken daha çok Herous, Agents of S.H.I.E.L.D havası alıyorsunuz. Bu dizileri izlemişseniz  ve seviyorsanız diziye kesinlikle bir şans vermelisiniz.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap