İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. The Game Dizi 2014

The Game Dizi 2014

The Game Dizi 2014

The Game Dizi Tanıtım

BBC Amerika kanalı için özel hazırlanmış olan The Game film tadında drama ve trajedi konusunda başarı elde etmiş 6 bölümden oluşan bir mini dizidir. İzleyicilerden olumlu tepkiler alan yapımın yönetmenliğini ve senaryosunu “Being Human (2008), Being Human (2011)” dizilerinden tanıdığımız Toby Whithouse üstlenmiştir. Çekimleri ise ” BBC Cymru Wales, BBC Drama” stüdyoları tarafından gerçekleştirilirken dizi çekimler İngiltere’de yapılmıştır.

The Game Konusu

72’lerin Londra’sında yaşanan kaos ve savaş teşvikleri dünya süper güçleri arasında kalifiye casusları ön plana çıkartmıştır. Gerçek bir savaştan çok görünmez strateji ve istihbarat olaylarının ön planda tutulduğu dönemde soğuk savaşta gizli güçlerin casuslarını engellemek onları ortaya çıkartmak İngiltereyi kurtarmak için tek çareleridir.

Bu operasyonları yönetmek için yasal olmayan gizli bir ekip kurulur, Sovyet döneminden kalan uzmanların yönettiği bu grup İngilterenin en büyük savaş kozu haline gelecektir. Casusları tespit etmek ve istihbarat sağlamak en büyük amaçları olacaktır.

The Game Dizi fragmanı

The Game Dizi Oyuncuları

Tom Hughes – Joe Lambe

Jonathan Aris – Alan Montag

Victoria Hamilton – Sarah Montag

Shaun Dooley – DC Jim Fenchurch

Brian Cox – Daddy

Paul Ritter – Bobby Waterhouse

Arama Terimleri: the game dizi konusu
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (2)

  1. filmin fragmanını diziye koymuşlar :))))

    • Tüm dizileri izleme fırsatımız olmadığı için bazen hatalar oluşabiliyor. Uyarınız için teşekkür ederiz umarım bu sefer doğru olanı eklemişimdir 🙂