İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. ABC dizileri
  3. The Foster Dizi Konusu

The Foster Dizi Konusu

The Foster Dizi Konusu

The Foster Dizi Tanıtımı

“The Fosters” 3 Haziran 2013 tarihinde ABC Family’de yayınlanmaya başlamasının ardından her bölümü ortalama 40 dakika süren iyi bir dram dizisidir. Dizinin yönetmenliğini Jennifer Lopez ve sahibi olduğu yapım şirketi Nuyorican Productions üstlenmektedir. Foster ailesinin yaşadıklarına odaklanılan dizide biri beyaz biri zenci lezbiyen bir çiftin biyolojik ve evlatlık çocuklarını yetiştirirken yaşadıkları problemleri izliyoruz.

The Foster Dizi Konusu

Dizi Amerika’nın önemli kanallarından, gençler ve ailelere yönelik yayın yapan ABC Family ekranlarında yayınlanıyor. Dizinin 21 bölümlük ilk sezonu kanal standartlarının üstünde bir reyting ortalaması yakalaması dizisinin devam etmesi konusunda büyük bir rol oynadı, 2. sezonda başarı elde etmeleri 3. sezon onayı almasını sağladı 8 Haziran tarihinde yeni sezonu ekranlara gelecek. Dizinin yaratıcılığını ve yazarlığını Bred Bredeweg ve Queer as Folk’un da yazarlığını yapan Peter Paige üstleniyor. Yaratıcılar diziyi ilk gay bir çift üzerine oluşturmayı düşünmüşler ama televizyonda daha önce benzer hikayeler olduğu için lezbiyen çift üzerinde karar kılmışlar. Dizi pazarlanmaya çalışıldığı zaman bir çok kanal tarafından geri çevrilmiş ve yayınlanmasının imkansız olduğu söylenmişlerdi, Jennifer Lopez’in projeyi sevmesi ve dahil olması ile dizi ABC Family’e satılmış dünya genelinde büyük bir başarı elde etmiştir.

The Foster Dizi Fragmanı

The Foster Dizi Oyuncuları

Teri Polo – Stef Foster

Sherri Saum – Lena Adams

David Lambert – Brandon Foster

Hayden Byerly – Jude Jacob

Maia Mitchell – Callie Jacob

Danny Nucci – Mike Foster

Cierra Ramirez – Mariana Foster

Jake T. Austin – Jesus Foster

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap