The Family Dizi 2016 The Family Dizi 2016
The Family Dizi Tanıtımı ABC ekranlarında göreceğimız yabancı diziler arasında yerini alacak olan yeni dizisi The Family hazırlıklarını tamamladı. Dram ve gizem kategorilerinde yerini... The Family Dizi 2016

The Family Dizi Tanıtımı

ABC ekranlarında göreceğimız yabancı diziler arasında yerini alacak olan yeni dizisi The Family hazırlıklarını tamamladı. Dram ve gizem kategorilerinde yerini alacak olan dizi çekimlerini kanalın kendi stüdyoları olan ” ABC Studios” üstlenirken öne çıkan önemli yıldızları ” Joan Allen, Alison Pill, Margot Bingham” isimleri oldu.


The Family Dizi Konusu

Doğum gününde gizemli bir şekilde ortadan kaybolan politikacı bir annenin oğlu olan Joan 10 yıl sonra yeniden gizemli bir şekilde ortaya çıkması herşeyi değiştirecektir. Cinayetinden sorumlu tutularak tutuklanan komşusu gerçekte masum olduğunu göstermek için yeni bir şans elde ederken geçen 10 yılda neler yaşandığı gizemini koruyan bir hikayedir. Joan’ın yeniden ortaya çıkması’da medya ve halkın gündemine gelmesine neden olurken birçok politik kriteri etkileyecektir peki joan hala eskisi kadar masum bir çocuk mudur yoksa yeni gelen kişi farklı birimidir?


The Family Dizi FragmanıThe Family Dizi oyuncuları

Yorum bulunamadi.

Diger kullanicilara fikir vermek icin ilk yorumu sen yap.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.