İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. ABC dizileri
  3. The Fades Dizi Konusu

The Fades Dizi Konusu

The Fades Dizi Konusu


The Fades Dizi Tanıtım

ABC Amerika’nın 2010 yılında başladığı zombi ve doğa üstü güçler temalı dizisi The Fades’in kaderi belirsiz bir yapım olarak askıya alınmıştı. Bir sezon 7 bölüm yayınlanmasının ardından diziye ara verilmişti ve devam etmemişti kesin olarak bittiği açıklaması yapılmadı yeniden ekranlara getirileceği düşünülen başarılı fantastik, korku dizisidir. The Fades dizi yönetmenliğinde Farren Blackburn, Tom Shankland iki isim yer alırken senaryosunu Jack Thorne hazırlamıştır.


The Fades Dizi Konusu

Henüz 17 yaşında olan Paul ölmüş insanların ruhlarını görebilmeye başlar. Beklenmedik bir şekilde kötü bir ruhun arkadaşlarını ve ailesini, dünyadan ayrılamamış, ete kemiğe bürünmüş olan intikam isteği ile dolu bir ruhtan korumak zorunda kalır. Dizide ne kadar fantastik ve korku teması işlenmiş olaysa da olayları komedi şeklinde aktararak çok farklı bir yapım ortaya çıkartılmıştır.

Paul, annesi ve ikiz kız kardeşi ile birlikte küçük bir şehirde sıradan bir yaşam sürerken sürekli kötü rüyalar görmeye başlar ve her defasında korkudan altına kaçırmış olarak uyanır. Bu kabuslarını sadece en yakın dostu Mac’e anlatan Paul, rüyalarında gördüğü yaratıkları gerçek hayatta da görmeye başlar ve bunların aslında dünyadan ayrılamamış kötü ruhlar olduğunu fark eder.
Paul bu yaratıklara alışmaya çalışırken aslında yalnız olmadığını ve ona benzer yetenekte insanlar olduğunu öğrenir ve isimleri “Angelic” dır. Angeliclerin görevi dünyada hapis olmuş ruhları huzura kavuşturmaktır ancak daha büyük bir kötülüğün dünyaya geldiğini de hissetmektedirler.


The Fades Dizi FragmanıThe Fades Dizi Oyuncuları
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap