The Enfield Haunting – Dizi 2015 The Enfield Haunting – Dizi 2015
The Enfield Haunting Tanıtım SKY living HD ekranları için hazırlanmış olan mini dizi 3 bölümden oluşan gizem dolu bir öyküyü ele alacak, prodüksyonu Eleven... The Enfield Haunting – Dizi 2015

The Enfield Haunting Tanıtım

SKY living HD ekranları için hazırlanmış olan mini dizi 3 bölümden oluşan gizem dolu bir öyküyü ele alacak, prodüksyonu Eleven Films’in üstlendiği İngiliz yapımı klasik tarihi olaylara değinerek yaşanmış bir olayı en gizemli haliyle izleyicilerle buluşturcak, dizinin öne çıkan yıldız oyuncuları ” Timothy Spall, Eleanor Worthington-Cox, Juliet Stevenson ” gibi ünlü İngiliz oyuncularıdır.

The Enfield Haunting Dizi Konusu

İngilizlerin inanışlarında ki en korkulu varlıklar hayaletlerdir, özellikle 1970’li yıllarda bu tür doğaüstü durumlarla sık karşılaşılmıştır. 1976-1977’li yıllarda gizemli bir evde yaşanan olayları araştırmak için Timothy inclemeler yapmaya başlar evin genç kızlarını rahatsız eden ve evde yaşanan olağan üstü durumlar bu evde farklı varlıkların olduğunu göstermektedir. Yapılan araştırmalar ile evin daha önce farklı inanışlara sahip insanlar tarafından ibadet, kurban etme gibi törenlerde kullanılmış olduğuda ortaya çıkınca durumlar daha karmaşık bir hale gelmiştir.

The Enfield Haunting Dizi Fragmanı

Yorum bulunamadi.

Diger kullanicilara fikir vermek icin ilk yorumu sen yap.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.