The Catch – Dizi 2015 The Catch – Dizi 2015
The Catch Tanıtım ABC ekranlarında yayınlanacak olan yeni drama konulu dizisi The Catch tanıtımının ardından büyük bir ilgi topladı, NBC’nin ardından yaz sezonunda iddialı... The Catch – Dizi 2015

The Catch Tanıtım

ABC ekranlarında yayınlanacak olan yeni drama konulu dizisi The Catch tanıtımının ardından büyük bir ilgi topladı, NBC’nin ardından yaz sezonunda iddialı bir rakip olmak adına ABC’de birçok yeni dizi projesine imza atmış bulunuyor. 2015-2016 döneminde bizleri özenle hazırlanmış diziler bekliyor. The Catch dizinin çekimleri tamamlanmış durumda ve yayına hazır, oyuncuları ise ; Mireille Enos | Alimi Ballard | Jay Hayden | Jacky Ido | Rose Rollins | Elvy Yost isimlerinden oluşuyor.

The Catch Konusu

Kırılmış bir kadın eğer intikam istiyorsa gerçekten tehlikeli olabilir, Mireille Enos mutlu bir nişanlılık dönemi geçirmekte ve yakın tarihte evleneceğini düşünürken erkek arkadaşının umduğu kadar dürüst bir kişi olmadığını anladığında işin rengi değişecektir. Zengin bir iş kadını olan ve dolandırılacağını anlayan Mireille her şeyden haberdar olur ve nişanlısının planlarını fark etse de bu tehlikeli oyuna devam edecektir.

The Catch Fragmanı

Yorum bulunamadi.

Diger kullanicilara fikir vermek icin ilk yorumu sen yap.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.