The Brink – Dizi 2015 The Brink – Dizi 2015
The Brink Dizi Tanıtım HBO yaz sezonu hazırlıklarına devam ederken hazırlamış olduğu ve her bir bölümü 30 dakikadan oluşan The Brink dizisini 21 Haziranda... The Brink – Dizi 2015

The Brink Dizi Tanıtım

HBO yaz sezonu hazırlıklarına devam ederken hazırlamış olduğu ve her bir bölümü 30 dakikadan oluşan The Brink dizisini 21 Haziranda yayınlayacağı pilot bölümü ile izleyicileriyle buluşturacak, kanalın sahibi olduğu “Home Box Office ” ‘de çekimleri yapılacak senaryosunun hazırlanmasında ve yaratıcıları arasında “Kim Benabib ve Roberto Benabib” yer alıyor.

The Brink Dizi Konusu

Bir anda jeopolitik bir krizin ortasında kalan Amerika eğer durumu düzeltemez ise 3. dünya savaşının başlamasına neden olacak orta doğuda yaşanan bölge ihlalleriyle karşı karşıya kalan devlet liderleri ve askerleri olaylara ılımlı bir yaklaşım göstermedikleri için büyük bir kaos yaşanmaya başlamıştır. Taraflar birbirlerine karşı sert tepkiler vermesi de savaş işareti olmuştur. Komik bir diplomat, Vurdumduymaz bir savaş pilotu ve Zevklerine düşkün bir askerin ellerinde olan dünyanın kaderi bu üçlünün elindedir. Eğer problemlere bir çözüm üretemezlerse savaş kaçınılmaz gözüküyor.

The Brink Dizi Fragmanı

The Brink Dizi Oyuncuları

Mays Jackson – Mr. Charles (10 Bölüm, 2015)

Eric Ladin – Glenn Taylor (10 Bölüm, 2015)

Iqbal Theba – General Umair Zaman (8 Bölüm, 2015)

Stephen Wyatt Nelson – VP (7 Bölüm, 2015)

Melanie Kannokada – Fareeda (7 Bölüm, 2015)

Mark Parrish – Secret Service Agent (6 Bölüm, 2015)

Bernard White – General Haroon Raja (6 Bölüm, 2015)

Yorum bulunamadi.

Diger kullanicilara fikir vermek icin ilk yorumu sen yap.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.