İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Superstore – Dizi 2015

Superstore – Dizi 2015

Superstore – Dizi 2015

Superstore Tanıtım

NBC komedi ekranlarına geleck olan bir yeni dizide Superstore oldu tanıtımı incelediğimizde yapımcılar arasında tecrübeli isimler görüyoruz, “Ugly Betty, Mad Men , A to Z” komedi dizilerinin yapımcıları olan America Ferrera ve Ben Feldman gibi ünlü yıldızların yer aldığı başarılı bir kadroya sahip, yönetmenliğini ise zombieland filminin yapımcısı olan Ruben Fleischer üstleniyor.

Superstore Konusu

Mega büyüklerde bir mağazanın benzersiz ilişkileri ve aile sıcaklığında çalışmalarını ve çalışanların birbirlerine olan ilişkileri muazzam komedi ortaya çıkartıyor. İnsanların pazarlık yapmak istemeleri mağaza kaybolan ürünler ve ilginç insanların mağaza yaşamaya çalışması onların en büyük problemleri arasında yer alacak gibi gözüküyor. Aile sıcaklığında çalışan bu insanların birlikte mücadele ederek sorunların üstesinden gelme çabaları oldukça komik anlar yaşatacak !

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap