1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Supernatural 11. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman ?

Supernatural 11. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman ?

Supernatural 11. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman ?

Supernatural 11. Sezon 10. Bölüm ile sezon arasından dönerek yeniden izleyici karşısına çıkacak yeni bölüm tarihi 20 Ocak 2016 olarak açıklanan yapım yaklaşık kırk günlük bir aranın ardından 11. sezon ikinci dönemini başlatmış olmaya hazırlanıyor. Uzun yıllardır The CW dizileri arasında kalarak büyük başarılara imza atmış olması bir süre daha bizlerle olacağını gösterirken tadında bırakma zamanları gelmiş olabilir.

Karanlık yükseliyor, bir çok fantastik yapımın yeni sezonlarında hep karanlık teması işlendi ve birçok dizide bu senaryoyu görmek biraz üzücü olsa da Supernatural’ın karanlık ile başlayıp çok az yer vererek dizide çok fazla geçiş bölümlerine yer vermesi neredeyse konuyu dağıttı. Her bölümü farklı bir konu işleyerek heyecan katması yaratıcılıklarıyla sınırları zorlamaları ne kadar güzel olsa da sezonun ana konusu karanlıktan uzak kalması ve az bilgi almamız biraz üzücü oldu.

Tabi ki bu süreçte güçlerini yeniden toparlayan tanrının kız kardeşi Amara (karanlık-darkness) insanların ve şeytanların ruhlarını emerek büyümeye devam ediyor. Bu sırada onu nasıl yeneceğinin planlarını yapan Sam ve Dean Lucifer’ı getirerek onu yenebilecekleri düşüncesini iyice benimsemesi hatta Tanrının Sam ile konuşması çifti oldukça ikna etmişe benziyor ve Lucifer geri bir dönüş yapacak gibi duruyor.

Yıl başını unutmayan yapımcılar özel bir bölüm hazırladılar. Kötü haber ise bu bölümü yıl başından çok daha sonra 20 Ocak tarihinde izleyebileceğiz. The Devil in the Details isimli 10. bölüm dizinin özel bölümü olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Lucifer Noel Baba olarak geliyor…

Supernatural 11. Sezon 10. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=_yWNZ4Oznto

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. bunlarda ne kadar çok tatil yapıolar la