İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Supergirl Konusu

Supergirl Konusu

Supergirl Konusu

Supergirl dizisinin ilk bölümü Ekim 2015 tarihinde CW kanalında yayınlanmaya başlamıştı. Dizi, DC evrenin’ine ait olmakla birlikte The Flash, Arrow ve Legends of Tomorrow’un yapımcıları aynıdır. Dizinin yazarlığını ve yapımcılığı üstlenen kişilere de bakıldığında çoğunun DC evrenine ait diğer film ve dizilerde görev aldıklarını görebilirsiniz. Diziyi, Aksiyon-Macera, Süperkahraman, Fantastik , Bilim kurgu türlerinde görüyoruz.

Hatta geçtiğimiz yıllarda The Flash, Arrow, Supergirl, Legends of Tomorrow Ortak Bölüm yayınlamışlardı.

thef - Supergirl Konusu
İlgili Yazı

The Flash, Arrow, Supergirl, Legends of Tomorrow Ortak Bölüm Fragmanı

Supergirl Dizi Konusu

Krypton gezegeni son anlarını yaşadığı sırada, Süperman’in kuzeni Kara içinde bulunduğu kapsül ile birlikte uzun bir yolculuktan sonra dünyaya ulaşır. Dünyaya vardığında özel güçlerini kullanmadan yaşamına devam eder. Dünyaya kaçan kahramanımız bir şirkette asistan olarak çalışmaktadır. 24 yaşına geldiğinde güçlerini kabullenen Kara, olmak için doğduğu kahramana dönüşecektir.

Supergirl Oyuncuları

Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh, Jeremy Jordan, David Harewood, Calista Flockhart

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap