İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Supergirl Dizi (2015 – )

Supergirl Dizi (2015 – )

Supergirl Dizi (2015 – )

CSB 2015 yaz döneminde ekranlara getireceği yeni dizileri arasında yer alan supergirl oldukça dikkat çekecek gibi duruyor. Çok yakından tanıdığımız bir isim olan Superman’in teyze kızı (kuzeni) olan Kara Zor-E onun yolundan giderek bir kahramanlık hikayesi anlatacak.

Supergirl Konusu

Amcası olan superman’ın güçlerinin genetik olarak geçtiği Zor-El doğaüstü güçlere sahip olduğunu fark eder, güçlerini kullanmaya başlayan süper kız yeteneklerini geliştirmeye ve nasıl kullanacağını öğrenmeye başlar. Farklı bir gezegen olan Kryptonite’da doğan El dünyaya ulaşmayı başarır onunla mücadele etmesi gerektiğini düşünen Supergirl yeteneklerini kullanarak onunla mücadele etmeyi ve bir kahraman olmayı seçerek macera başlar.

Supergirl izle

Supergirl Dizi Oyuncuları

Melissa Benoist

melissa benoist Dizinin süper kahramanı olan Melissa 1988 Amerika – colorado doğumludur, daha önce FOX ekranlarında müzikal komedi dram dizisi olan Glee ‘de rol almıştı ayrıca Homeland, The Good Wife ve Law & Order gibi önemli dizilerde sahneler alarak yıldızının parlamasını sağlamıştır.

Derek Mio
derek mio vesikalık

Oyunculuk kariyerinde alacağı en önemli rollerden bir tanesi olacak daha önce birçok dizide ufak roller alarak büyük projelerde yer alamamış olan oyuncunun en uzun oyunculuk yapacağı dizilerden bir tanesi olacak gibi gözüküyor daha önce Greek dizisinde uzun süre kalmıştı ve House M.D., CSI, ve The Good Wife dizilerindede ekranlarda gözükmüştü.

Jaidan Jiron

jaidan jiron

Sempatik oyuncununda diğer dizi kodrosu gibi büyük projelerinden bir tanesi olacak daha önce ekranlarda gözükmüş olsa da etkili rollerde yer alamamıştı daha önce oynadığı yapımlar ise New Girl (2011), In Security (2010) ve Fortune’s 500 (2012)’dır.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap