İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Suits – Dizi 2011

Suits – Dizi 2011

Suits – Dizi 2011

Suits Dizi Tanıtım

Amerikan kanaları arasında yer alan USA’in 2011 yılında yayınlamaya başladığı en başarılı dizileri arasında yer alan Suits izleyicilerden büyük bir başarı puanı alarak ekranlarda yıllarca yerini korumayı başarmıştır.Senaryosunu Aaron Korsh hazırladığı yapımın çekimleri ise Amerika’da “Hypnotic, Universal Cable Productions, Dutch Oven” prodüsyonları tarafınca hazırlanmaktadır. Her sezonun 16 bölüme yer verilirken her bir bölüm 44 dakika sürmektedir.

Suits Dizi Konusu

Mike Ross eğitimine ara vermiş bir dahidir, Mike çocuğundan bu yana kurduğu hayallerini yaşadığı talihsiz olaylar nedeniyle büyük annesine bakma sorumluluğunu almış olmasından dolayı kendi isteklerini göz ardı etmiştir. Doğal zekası ve inanılmaz hafızası ile Mike geçimini başka insanların yerine LSAT sınavlarına girerek sağlamaktadır.
Harvey Specter, New York’un en başarılı avukatlarından bir tanesidir ve çalıştığı firmada başkan yardımcılığına terfi etmiştir. Şirket kuralları gereği kendisine bir asistan almak zorunda olan Harvey tesadüf olarak karşılaştığı Mike’ın zekasına, hazır cevaplarına ve ansiklopedik düzeydeki hukuk bilgisine hayran kalır. Harvey Specter Mike’ı işe almasına rağmen Mike’ın üniversite eğitimini tamamlamamış olması ve şirketin yalnızca Harvard mezunlarını kabul etmesi ikiliyi Mike Harvard mezunuymuş gibi davranmaya iter. Birlikte yaptıkları ilk yasa dışı işlerine başlamış olurlar.

Suits Dizi Fragmanı

Suits Dizi Oyuncuları

Gabriel Macht – Harvey Specter

Patrick J. Adams – Mike Ross

Rick Hoffman – Louis Litt

Meghan Markle – Rachel Zane

Sarah Rafferty – Donna Paulsen

Gina Torres – Jessica Pearson

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap