Stranger Things Dizi Konusu Stranger Things Dizi Konusu
4
Stranger Things Dizi Tanıtımı Netflix’in fantastik, korku dizisi Stranger Things 15 Temmuz tarihinde tüm bölümleriyle beraber yayınlanacaktır. İlk sezonunda 8 bölüm yer alan yapımın... Stranger Things Dizi Konusu

Stranger Things Dizi Tanıtımı


Netflix’in fantastik, korku dizisi Stranger Things 15 Temmuz tarihinde tüm bölümleriyle beraber yayınlanacaktır. İlk sezonunda 8 bölüm yer alan yapımın yönetmeni, Matt Duffer ve Ross Duffer olurken ikili daha önce Hidden (2015) ve We All Fall Down (2005) yapımlarını üstlenmişti ayrıca iki isim yine dizinin senaristi, yaratıcıları konumunda bulunuyor. Başrol oyuncuları, Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard isimleri yer alıyor. Stranger Things Türkçe’de “Tuhaf şeyler” anlamına gelmektedir.


Stranger Things Konusu


Arkadaş canlısı, hayatında her şeyi düzgün olan bir çocuk aniden ortadan kaybolur. Bu gizemli kayboluşun ardından ailesi ve yerel polis çocuğu aramaya başlar ancak ellerinde hiçbir şey yoktur ta ki gizemli bir başka kız ortaya çıkana kadar. Yıllar önce kaybolan başka bir çocuk yeniden ortaya çıkar. Will’in bir şeyden saklandığını söylemesi olayları daha karmaşık bir hale getirir. Devletin gizli projelerinden birimi yoksa doğa üstü bir güç mü ?


Stranger Things Dizi Fragmanı


 • ayşe

  4 Kasım 2016 #1 Author

  Hepsini arka arkaya bi solukta izlerseniz, sonra benim gibi ağzınızı havaya açar 2. sezon için gebererek beklersiniz…

  Cevapla

 • Anonim

  16 Ekim 2016 #2 Author

  Arkadaşlar hd pcden nasi izleniyo

  Cevapla

 • Mina

  20 Ağustos 2016 #3 Author

  Kesinlikle harika bir dizi baş rollerindeki çocukların oyunculuğuna sözüm yok … Önerim 8 bölümü hemen izlemeyin yoksa benim gibi 2. Sezonu beklersiniz ?

  Cevapla

 • ayfer

  18 Temmuz 2016 #4 Author

  8 bölümü bir solukta izledim,süper bir dizi..

  Cevapla

  • Anonim

   9 Ağustos 2016 #5 Author

   Hangi sitede iZledin acaba ?

   Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.