İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Stranger Things Dizi Konusu

Stranger Things Dizi Konusu

Stranger Things Dizi Konusu

Stranger Things Dizi Tanıtımı

Netflix’in fantastik, korku dizisi Stranger Things 15 Temmuz tarihinde tüm bölümleriyle beraber yayınlanacaktır. İlk sezonunda 8 bölüm yer alan yapımın yönetmeni, Matt Duffer ve Ross Duffer olurken ikili daha önce Hidden (2015) ve We All Fall Down (2005) yapımlarını üstlenmişti ayrıca iki isim yine dizinin senaristi, yaratıcıları konumunda bulunuyor. Başrol oyuncuları, Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard isimleri yer alıyor. Stranger Things Türkçe’de “Tuhaf şeyler” anlamına gelmektedir.

Stranger Things Konusu

Arkadaş canlısı, hayatında her şeyi düzgün olan bir çocuk aniden ortadan kaybolur. Bu gizemli kayboluşun ardından ailesi ve yerel polis çocuğu aramaya başlar ancak ellerinde hiçbir şey yoktur ta ki gizemli bir başka kız ortaya çıkana kadar. Yıllar önce kaybolan başka bir çocuk yeniden ortaya çıkar. Will’in bir şeyden saklandığını söylemesi olayları daha karmaşık bir hale getirir. Devletin gizli projelerinden birimi yoksa doğa üstü bir güç mü ?

Stranger Things Dizi Fragmanı

Arama Terimleri: stranger things konusu, stranger things konusu nedir
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (5)

  1. Hepsini arka arkaya bi solukta izlerseniz, sonra benim gibi ağzınızı havaya açar 2. sezon için gebererek beklersiniz…

  2. Arkadaşlar hd pcden nasi izleniyo

  3. Kesinlikle harika bir dizi baş rollerindeki çocukların oyunculuğuna sözüm yok … Önerim 8 bölümü hemen izlemeyin yoksa benim gibi 2. Sezonu beklersiniz ?

  4. 8 bölümü bir solukta izledim,süper bir dizi..