State of Affairs Dizi Konusu State of Affairs Dizi Konusu
3.5
State of Affairs Dizi Tanıtımı NBC ekranlarında yayınlanan dram ve trajedi kategorisinde 2014 yılında ekranlara gelmiş olan yapımın ilk sezonunda 13 bölüm yer almaktadır.... State of Affairs Dizi Konusu

State of Affairs Dizi Tanıtımı


NBC ekranlarında yayınlanan dram ve trajedi kategorisinde 2014 yılında ekranlara gelmiş olan yapımın ilk sezonunda 13 bölüm yer almaktadır. Amerikan dizileri arasında yer alan dizinin yönetmeni Gri Kurt ve A takımı filmlerinden tanıdığımız Joe Carnahan’dır. Yaratıcısı, senaristi ise Alexi Hawley’dir. Başrol oyuncuları, Katherine Heigl, Alfre Woodard, Adam Kaufman isimleri olurken istenilen başarıyı elde edememiş olan yapım 2015 yılında iptal edilerek ekranlara veda etmiştir. State of Affairs Türkçesi “ilişki durumu” yanı sıra genel olarak “Amerika’nın durumu” anlamına gelmektedir.


State of Affairs Dizi Konusu


CIA analiz uzmanı olarak görev yapan Charleston Tucker (Katherine Heigl), ülkeyi tehdit eden en kritik güvenlik sorunlarını analiz ederek Amerikan Başkanı’na bildirmekle görevlidir. Ekibiyle birlikte her gün ülkenin geleceğini etkileyecek kararlar almaları gerekir. Aynı zamanda Başkan’nın bir terörist saldırısında ölen oğlunun eski nişanlısı olan Charleston, profesyonel hayatı ve Başkan’la olan kişisel ilişkisini dengede tutarak işini yapmaya çalışır.


State of Affairs Dizi Fragmanı
State of Affairs Dizi OyuncularıSiyasi olayların ve dramın ön plana çıktığı bir yapım
  • Olay akışının başarılı kurgulanması
  • Gerçeklikten uzak olayların işlenmesi

7 of 10

6 of 10

6 of 10

7 of 10

Yorum bulunamadi.

Diger kullanicilara fikir vermek icin ilk yorumu sen yap.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.