İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. ABC dizileri
  3. SS-GB Dizi Konusu ve Oyuncuları

SS-GB Dizi Konusu ve Oyuncuları

SS-GB Dizi Konusu ve Oyuncuları

SS-GB dizi tanıtımı


SS-GB dizi konusu ile dikkat çeken yeni BBC One dizisi olarak ekranlara geliyor. Mini dizi olarak 5 bölümle 19 Şubat 2017’de yayınlanan yapımın yönetmeni Philipp Kadelbach (birçok Alman film ve mini dizisine yönetmenlik yaptı) yer alıyor. Senaristi, Len Deighton (Cehennem dönüsü (1966), Milyonluk beyin (1967) ve Bullet to Beijing (1995) filmleri yazdı.) Başrol oyuncuları, Aneurin Barnard, Rainer Bock ve Kate Bosworth isimlerinden oluşuyor. Aksiyon, drama kategorisinde yer alacaktır.

SS-GB Konusu

1941 yılında Nazilerin 2. dünya savaşını kazandığı paralel bir dünyada İngiliz dedektif Almanya’da işlenmiş bir cinayetin peşine düşer. Delilleri takip ederken bir anda kendisini Nazilerin işgali altındaki Londra’da bulur. Yaptığı araştırmalar ve bulgular onu karanlık, çözülmesi zor, güçlü insanların yer aldığı bir olaya sürükler. İki seçeneği vardır ya düşmanla iş birliği yapacaktır yada inançlarına sadık kalıp cinayeti gün yüzüne çıkartacaktır.

SS-GB Dizi FragmanıSS-GB Dizi Oyuncuları


Arama Terimleri: hbo dizileri
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap