1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. South of Hell Dizi 2015

South of Hell Dizi 2015

South of Hell Dizi 2015


South of Hell Dizi Tanıtımı


South of Hell dizi konusu ile dikkat çeken 2015 yapımları arasında yer alırken, fantastik, korku draması olarak oldukça farklı bir yapımla karşımıza çıkıyor. WE tv ekranlarınd gösterime giren dizi cuma günleri yayınlanacktır. İlk sezonunda 8 bölüm yer alırken onay durumunda ilk sezon 16 bölüme tamamlanabilir. Dizi yönetmeni Eli Roth ve Rachel Talalay olurken, yaratıcısı Matt Lambert olarak karşımıza çıkan yapım cehennemin ruhlarını işleyecek ele geçirilen insanlar, aramızda gezen ruhani varlıklar gibi sıra dışı bir yapımdır.


South of Hell Dizi Konusu

Güney Karolina doğa üstü olayların yaşanmasıyla bir anda gündeme gelir açıklanamayan olaylar peş peşe gelmektedir. Kiralık yaratık avcısı olan Maria Abascal olaylara müdahale ederek bu yaratıklardan kurtulmak isteyen insanların son umudu olur. Ruhani varlıklara karşı koyabilecek tek kişi olan ancak bu gücü nasıl kontrol edeceğini henüz bilmeyen Maria’nın yaşamına tanık olacağız.


South of Hell Dizi FragmanıSouth of Hell Dizi Oyuncuları


cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (7)

  1. Çok teşekkür ederim

  2. Peki bütün bölümleri bulabileceğimiz bir site varmı

  3. Yani 3.bölüm en son 9 araşıkta yayınlanmışta

    • Şuan ilk sezonda bulunan 8 bölümde yayınlanarak final yaptı muhtemelen 2. sezon onayı alamayacak internette tüm bölümleri dün Tr altyazılı olarak geldi

  4. Bu dizi bittimi