1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Somewhere Between Konusu Dizi 2017 ABC

Somewhere Between Konusu Dizi 2017 ABC

Somewhere Between Konusu Dizi 2017 ABC

Somewhere Between dizi konusu ile dikkat çeken yeni ABC dizisi olarak ekranlara geliyor. Dram ve trajedi kategorisinde hazırlanan dizi konusu itibariyle yetişkinleri hedefleyen bir yapım olacak, gerçekliğin ön planda tutulduğu yapım insanların yaşadıkları ve yaşayabilecekleri olayları konu alıyor. Dizinin ilk sezonunda 10 bölüm bulunacaktır ancak kanal yaz sezonunda başlayan dizilerine tam sezon onayı vererek artı 10 bölüm daha hazırlatabiliyor bunun kararını sezonun ortalarında belli olacaktır. Somewhere Between dizisi yönetmeni, savas yıldızı galactica, yürüyen cehennem, defiance ve the gate yapımlarıyla tanınan Michael Nankin bulunmaktadır. Dizinin senaristi, brothers and sisters ve Legend of the seeker dizileriyle tanınan Stephen Tolkin bulunmaktadır. Başrol oyuncuları, JR Bourne (tanındığı yapımlar Genç Kurt (2011), Seytan çarpmasi (2005) ve Onüç hayalet (2001)), Aria Birch, Catherine Barroll ve Samantha Ferris ( Sir (2012), Örümcegin maskesi (2001) ve Butterfly on a Wheel (2007)) isimleri yer alacaktır.

Somewhere Between Konusu

Kader nedir? Değiştirebilir mi? Genç bir anne kurtulması zor bir belanın içine girmiştir. Görmemesi ve duymaması gereken şeylere şahit olmuştur. Karşısında güçlü ve kararlı kötü insanlar vardır ve onu öldürmek istemektedir. Laura Price ise ölümün onun için erken olduğunu düşünmektedir ve kaderinin bu olmadığına inanmaktadır. Bu beladan kurtulmanın yollarını arar ancak karşısında kim olduğunu onu ne zaman ve neden öldüreceklerini bile tam olarak bilmemektedir.

Kocası ve çocuğundan gerçeği gizleyerek onları da tehlikeye atmaktan korkmaktadır. Ölmeden önce kendisinden bile çok sevdiği 8 yaşındaki kızı için bir gelecek hazırlamak ister. Ne zaman öleceğini bilmese de önünde çok bir zaman yoktur bu yüzden hızlı davranmak zorundadır. Kısa sürede arkasında kalanlar için iyi bir hayat bırakmak için çalışmaya başlar bir taraftan da kaderini nasıl değiştireceğinin yollarını aramaya başlar.

Yayın kanalı kaliteli bir kanal olan ABC olsa da dizi biraz klişe ve yetersiz gibi gözüküyor. ilk bölümü imdb üzerinde 5.7 puan alarak yetersiz olduğunu göstermiştir. Kanalın yaz aylarında ekranlarını dolu tutmak için yayınlandığı bir dizi olarak gözüküyor. Drama dizilerini çok sevmiyorsanız sizin için yeterli olmayacaktır.

Somewhere Between Dizi Fragmanı

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap