İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Significant Mother Dizi Konusu

Significant Mother Dizi Konusu

Significant Mother Dizi Konusu


Significant Mother Dizi Tanıtım

The cw 2015 yaz ekranlarında en az yeni dizi çıkartan kanal olmuştu, ancak Significant Mother isimli komedi yapımı ile oldukça iddialı bir duruş sergiliyor. İlk sezon yönetmenliğinde Tripp Reed, John Putch, Jonathan Silverman üç isim yer alırken dizi senaryosu Erin Cardillo, Richard Keith tarafından hazırlandı. 1. Sezonda ise 9 bölüm yer alacak her bir bölümü 24 dakikadan oluşacak yapım 3 Ağustos 2015 tarihinde yayınlanacak olan ilk bölümü ile izleyicileriyle buluşacaktır.


Significant Mother Dizi Konusu

Kısa bir süre önce kocasından ayrılmış olan Lydia oğlunun en yakın dostu aynı zamanda oda arkadaşı olan Jimmy ile bir ilişkiye başlar. Oğlu yurt dışı gezisinde iken tomurcuklanan aşk Nate gelmesi ile ortaya çıkar gördükleri karşısında şok yaşayan Nate hayatı alt üst olur çünkü sorumsuz babası yaptıklarından dolayı pişmanlık duyarak yeniden döner ve Lydia yeniden kazanmak için elinden geleni yapar. Nate ise ikilemde kalacaktır çünkü en yakın dostunun ilk ciddi ilişkisidir.


Significant Mother Dizi Fragmanı


https://www.youtube.com/watch?v=PlG2L1jEtUU


Significant Mother Dizi Oyuncularıcimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap