Show Me a Hero – Dizi 2015 Show Me a Hero – Dizi 2015
4
Show Me a Hero Dizi Tanıtımı HBO için hazırlanmış olan yapım 2015 tarihinde ekranlara gelecek bir mini dizidir. Suç , Drama ve tarih kategorisinde... Show Me a Hero – Dizi 2015

Show Me a Hero Dizi Tanıtımı

HBO için hazırlanmış olan yapım 2015 tarihinde ekranlara gelecek bir mini dizidir. Suç , Drama ve tarih kategorisinde yer alan yapım 6 bölümden oluşacaktır. Amerika tarihinde zenci ve beyaz ayrımının yaşandığı dönemlerden gerçek alıntılar ile hazırlanmış olan dizi yönetmenliğini ” Milyonluk Bebek (2004) Clint Eastwood, Çarpisma (2004) Çarpisma (2004)” yapımlarından tanıdğımız Paul Haggis yapmaktadır. Dizi senaryosu ise Lisa Belkin, David Simon, William F. Zorzi isimleri tarafından hazırlanmıştır.


Show Me a Hero Dizi Konusu

1987’li yılların sonları şehirlerde hala siyah ve beyaz insanların ayrımı yapılıyor. Siyahlar her zaman şuçlu olan kesim olarak görüldüğü için yerel polislerde o dönemde işlenen politik, cinayet, kaçakçılık suçlarını dışladıkları bu insanlara karşı yapmak istiyorlar. Ancak ırkçılığın sona ermesi için mücadele verende önemli bir kesim bulunmaktadır. Yapılan suçlar, işlenen cinayetler hepsinin önüne geçilerek doğru ve adaleti sağlamak isterler.


Show Me a Hero Dizi FragmanıShow Me a Hero Dizi Oyuncuları

Tarihi siyah beyaz ayrımlarının yaşandığı dönem anlatılmaktadır.
  • Verilen anlamlı mesajlar
  • İnsanlar arası sınıflandırma dersi
  • Tarihi bir öykü
  • Hikaye akışının birazcık yavaş olması

8 of 10

8 of 10

7 of 10

8 of 10

Yorum bulunamadi.

Diger kullanicilara fikir vermek icin ilk yorumu sen yap.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.