İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Show Me a Hero – Dizi 2015

Show Me a Hero – Dizi 2015

Show Me a Hero – Dizi 2015


Show Me a Hero Dizi Tanıtımı

HBO için hazırlanmış olan yapım 2015 tarihinde ekranlara gelecek bir mini dizidir. Suç , Drama ve tarih kategorisinde yer alan yapım 6 bölümden oluşacaktır. Amerika tarihinde zenci ve beyaz ayrımının yaşandığı dönemlerden gerçek alıntılar ile hazırlanmış olan dizi yönetmenliğini ” Milyonluk Bebek (2004) Clint Eastwood, Çarpisma (2004) Çarpisma (2004)” yapımlarından tanıdğımız Paul Haggis yapmaktadır. Dizi senaryosu ise Lisa Belkin, David Simon, William F. Zorzi isimleri tarafından hazırlanmıştır.


Show Me a Hero Dizi Konusu

1987’li yılların sonları şehirlerde hala siyah ve beyaz insanların ayrımı yapılıyor. Siyahlar her zaman şuçlu olan kesim olarak görüldüğü için yerel polislerde o dönemde işlenen politik, cinayet, kaçakçılık suçlarını dışladıkları bu insanlara karşı yapmak istiyorlar. Ancak ırkçılığın sona ermesi için mücadele verende önemli bir kesim bulunmaktadır. Yapılan suçlar, işlenen cinayetler hepsinin önüne geçilerek doğru ve adaleti sağlamak isterler.


Show Me a Hero Dizi Fragmanı


https://www.youtube.com/watch?v=t8VpChKfkd8


Show Me a Hero Dizi Oyuncularıcimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap