Shades Of Blue Dizi 2015 Shades Of Blue Dizi 2015
Shades Of Blue Tanıtım NBC drama dizileri arasında yerini almaya hazırlanan yeni dizisi Shades Of Blue tanıtımı yapılan dizi 2016 yapımları arasında izleyicilerle bulaşacak,... Shades Of Blue Dizi 2015

Shades Of Blue Tanıtım


NBC drama dizileri arasında yerini almaya hazırlanan yeni dizisi Shades Of Blue tanıtımı yapılan dizi 2016 yapımları arasında izleyicilerle bulaşacak, senaryosunu Adi Hasak hazırlarken, yönetmenlik koltuğunda Barry Levinson yer alıyor. Oyuncu kadrosunda ise yakından tanıtığımız ünlü isimler yer alıyor ” Jennifer Lopez – Detective Harlee Santos, Ray Liotta – Lieutenant Bill Wozniak, Drea de Matteo – Detective Tess Nazario ” tanınmış yüzlere yer veriliyor.


Shades Of Blue Konusu


Jennifer Lopez ‘in yeni dizisinde yeni bir gizem drama konusu işlenecek seksi bekar bir anne rolünde dedektif olan Lopez, kendisini bir anda yasa dışı işler yapan kirli polisler arasında bulur ancak kendi hayatını dürüstlük üzerine kurmuştur kızınında aynı şekilde yetişmesi için elinden geleni yapmak istemektedir. Durumu aktarmak için FBI ajanı olan erkek kardeşine giderek anlattığında işler iyice karışmaktadır, kardeşi ile olan ilişkileri mi yoksa kendi ve kızının geleceği için mi mücadele edecektir.

Oscar ödülü kazanmış Barry Levinson yönetmenliğinde ve yıldızların bulunduğu oyuncu kadrosu ile başarılı bir dizi olacak gibi gözüküyor.


Shades Of Blue FragmanıShades Of Blue Oyuncuları


Shades Of Blue izle

Yorum bulunamadi.

Diger kullanicilara fikir vermek icin ilk yorumu sen yap.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.