İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Sense8 Dizi Konusu

Sense8 Dizi Konusu

Sense8 Dizi Konusu

Netflix’in hakkında bilgi vermediği yeni gizemli dizilerinden biri olan Sense8 dizi konusu ile dikkatleri çekmeyi başarmışken, ne zaman yayınlanacak sorusunun cevabıda geldi. 5 Haziran trihinde ilk bölümü yayınlanacak denilirken daredevil benzeri toplu yayın olacakmı henüz bilinmiyor ama normal dizilere göre bölümleri daha uzun olacak şuan için söylenen bir bölüm 60 dakikadan oluşacak yönünde , yönetmenliğini ise “J. Michael Straczynski, Andy Wachowski, Lana Wachowski” üç isim üstlenecek.

Sense8 Dizi Konusu

Dünyanın farklı yerlerinde yaşayan bir grup insan bir anda telepatik bir güç ile bağlantıya geçerler, ve bu insanların dünyanın sistemini bozan kişiler olduğu düşünen bir grup katilde peşlerine düşerek onları öldürmek ister. Telapi ile birbirleri arasında iletişim kuran insanların tek amacı hayatta kalmaktır ve birbirlerinden başka güvenebilecekleri insanlar yoktur…

Arama Terimleri: sense8 konusu, sense8 yorumu
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap