İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Second Chance Dizi Konusu

Second Chance Dizi Konusu

Second Chance Dizi Konusu


Second Chance Dizi Tanıtımı


Fox yeni dönem ekranlarına getireceği dizileri açıklamasının ardından öne çıkan bir diğer dizisi The Frankestein Code oldu, ancak kanal yaklaşık iki ayın ardından dizinin ismini değiştirme kararı aldı ve Second Chance olarak ekranlarımıza geleceğini duyurdu. Film ve Kitaplardan uyarlamalar yaparak dizi haline getiren Fox yılın başında gösterime girmiş olan Selfless filminden esinlenerek diziyi ortaya çıkarmış gibi gözüküyor. Dizinin başrol oyuncusu Robert Kazinsky olurken yönetmenlik koltuğunda birçok isim yer aldı senaryosu ise Howard Gordon tarafından hazırlandı. Drama,, korku ve bilim kurgu kategorisinde yer alacaktır.


Second Chance Konusu

Eğer ikinci bir şansınız olsaydı ? Tanrıcılık oynayan iki bilim adamı ölmüş canlıların üzerinde çalışarak onları yeniden hayata döndürür kanserle mücadele için kullanacakları bir kök hücre için ölmüş bir insanı hayata döndürmeleri gerekir ancak bunun için hazır değillerdir, bilim adamlarından biri kanserle mücadele ederken fazla zamanı kalmaz ve 75 yaşında oğlunun evine giren bir hırsız tarafından öldürülür. Gen yapısı uygun olan adam bilim adamlarının ilk insan kobayı olarak hayata döner. Bedeni kendini gençleştirerek hayata dönerken mükemeller DNA yapısını kullanır ve bir insanın olabileceği en iyi haliyle tekrar yaşama döner daha güçlü, daha akıllı ve daha dayanıklı mükemmel bir bedenle yeniden hayata döndüğünüzde ne yapmak isterdiniz ?


Second Chance Dizi FragmanıSecond Chance Dizi Oyuncuları


cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap