1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Scream – Sezon Finali

Scream – Sezon Finali

Scream – Sezon Finali

Dün sezon finali yayınlanan Scream dizisi katilin kim olduğunu açıkladı. Fakat bu konuyla ilgili gizem hala devam ediyor.

Hepimizin bilmiş olduğu Scream serisi bu yıl aynı isimle bir dizi yayınlamaya başladı. Film serisiyle aynı şekilde devam eden dizi dün yapmış olduğu sezon finali ile herkesin merak ettiği soruyu cevaplamış oldu.

Dizi Lakewood’da yaşayan Emma adındaki genç bir kızı ve arkadaşlarını anlatıyor. Dizi tam olarak Nina adındaki bir kızın maskeli biri tarafından öldürülmesi ve video çekilmesi ile başlıyor. Olaylar bir şekilde yıllar önce ”canavar” olarak tanınan ve öldürülen seri katil Brandon James’i ilgilendiriyor. Fakat bir zaman sonra Brandon James ile Emma ve annesinin bir bağı olduğunu görüyoruz. Bir çok cinayet işleyen bu maskeli kişi aslında Emma’nın çok yakınından çıkıyor.

Scream dizisi dün yayınlamış olduğu sezon finalinden sonra geri döneceğini belirten bir video yayınladı. Dizinin yeni sezon tarihi şimdilik sadece 2016 olarak biliniyor.

Katil Kim? [Dikkat Spoiler!]

Katil çok yakından tanıdığımız birisi. Ayrıca katili her zaman erkek olarak düşünmüştük, fakat son bölümde katilin aslında kız olduğu anlaşıldı ve katil Piper Shaw çıktı. Son sahnede ise Audrey onu babasının öldüğü yerde vurdu ve öldürdü.

Fakat dizi tam olarak bitmedi. Son dakikalarda ikinci sezonu merakla beklememizi sağlayacak bir sahne gördük. Çok önceden Audrey ile Piper’ın mektuplaştığını öğrendik. Bu da aklımızı bir hayli karıştırdı.

[Dikkat Spoiler Sonu!]

Ayırca dizideki çığlık maskesinin film serisinden başka bir maske olması hayranları ikiye böldü.

Dizi IMDb’de 7,4 puan almış.

Sezon finali fragmanı:

https://youtu.be/RqFWfTeObZI

Yorumlar (5)

Yapılan Yorumlar (5)

  1. Arkadasim dizi konusunun icine katilin kim oldugunu yazmakta ne allahini seversen.dizi hakkinda bilgi almak icin girdim katilin adini gordum sagol ya

    • Scream dizi sayfasında genel tanım ve konusu yer alırken şuan okuduğunuz final eleştirisi o yüzden spoil yemiş olabilirsiniz. Katil beklediğiniz kişi çıktı mı bari ?

  2. Birkaç bölüm izleyip bırakmıştım çok yapmacık ve yavaş bir diziydi