Salem 4. Sezon İptal Edildi Salem 4. Sezon İptal Edildi
Salem 3 sezonun ardından iptal edildi. 17.Yüzyılda geçen doğaüstü drama konulu yapımın oyuncu kadrosunda Janet Montgomery, Shane West, Seth Gabel, Ashley Madekwe, Tamzin Merchant,... Salem 4. Sezon İptal Edildi

Salem 3 sezonun ardından iptal edildi. 17.Yüzyılda geçen doğaüstü drama konulu yapımın oyuncu kadrosunda Janet Montgomery, Shane West, Seth Gabel, Ashley Madekwe, Tamzin Merchant, Elise Eberle, Iddo Goldberg ve Joe Doyle rol alıyordu.

WGN America’da yayınlanan dizi The Hollywood Reporter haberine göre iptal edildi. Drama kategorisinde yer alan yapım reyting tablosunda kötü bir çizgiyle 261.000 seviye kadar düşmüştü. Kanal ortalamasının çok altına inen yapım beklenildiği gibi iptal edildi. Tahmin edilebilir bir karardı ancak takipçileri umutla uzayabileceğini veya final sezon olarak onay alabilmesini umuyordu.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

  • Anonim

    18 Aralık 2016 #1 Author

    Nasıl iptal en azından sezon finali çekseydiniz 3 yıl boşunamı izledik dalga geçiyorlar resmen saçmalık

    Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.