Saints & Strangers Dizi 2015 Saints & Strangers Dizi 2015
3.5
Saints & Strangers Dizi Tanıtımı National Geographic Channel tarafından hazırlanmış olan yapımda sadece 2 bölüm yer almaktadır. Mini diziler kategorisinde yer alan yapım tarihi... Saints & Strangers Dizi 2015

Saints & Strangers Dizi Tanıtımı


National Geographic Channel tarafından hazırlanmış olan yapımda sadece 2 bölüm yer almaktadır. Mini diziler kategorisinde yer alan yapım tarihi bir drama olayını anlatmaktadır. Yapım 220 dakikadan oluşurken, yönetmeni Paul A. Edwards, senaristi Seth Fisher isimleri olmuştur. Kasım 2015’de yayınlamak için kanala özel olarak hazırlanmış film tadında bir yapımdır. Bütçe olarak 11.000.000 dolar harcanarak ortaya çıkartılırken dizi çekimleri Amerika’da yapılmıştır.


Saints & Strangers Dizi Konusu

İngiltere’den yola çıkan bir grup kaşif ve asker bilinmeyen topraklarda yeni zenginlikler aramaya başlar. Daha önce Avrupa tarafından bilinmeyen bir bölge Amerika’ya atılan ilk adımdır. Amerika’nın ilk yıllarının anlatılacağı yapımda yerel halk kızıl derelilere karşı merhmet gösterilmeksizin yapılan işgal anlatılacaktır. Dış dünyadan gelen yabancılarla ilk defa karşılaşıp silahları karşısında güçsüz kalsalar da mücadele edeceklerdir.


Saints & Strangers Dizi FragmanıSaints & Strangers Dizi Oyuncuları


  • Anonim

    17 Nisan 2016 #1 Author

    güzel ve gerekli bir site, emeğinize sağlık 🙂

    Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.