1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Rosewood Dizi (2015)

Rosewood Dizi (2015)

Rosewood Dizi (2015)

Rosewood Dizi Fragmanı
https://www.youtube.com/watch?v=FhhYJXV508A

Fox yeni dönem ekranlarına getireceği dizileri açıklamasının ardından öne çıkan bir diğer dizisi ise Rosewood oldu, öncelikle yapımları incelediğimizde birçok kanal filmleri dizilere uyarlamakla başladıklarını görüyoruz. Dünya genelinde izlenme rekorları kırmış hatta gün geçtikçe popüler olan filmlerin dizi versiyonları geçen yıl yapılmaya başlanmış ve oldukça güzel beğeniler almıştı.

Rosewood Dizi Konusu

Miami’nin en özel patoloğu olan Beethoven renkli kişiliği ve hayatı ile dikkat çekmektedir. Şehirde işlenen cinayetlerde önemli ipuçlarını ortaya çıkartmak için özel bir otopsi merkezine sahiptir. Görevi cinayet masası dedektifi Villa’ya yardım ederek şüphelileri ortaya çıkartmaktır. Rosewood inanılmaz yetenekleri etkileyici olsada sürekli iyimser olması ve şüphelilere masum gözüyle bakması can sıkıcı olabilmektedir.

Ancak birçok suçun çözülmesinde ki etkili isimlerin başında yer almaktadır.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (2)

Yapılan Yorumlar (2)

  1. Ah birde Çevirisi olsa..