1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Riverdale Konusu – Dizi İncelemesi ve Oyuncuları

Riverdale Konusu – Dizi İncelemesi ve Oyuncuları

Riverdale Konusu – Dizi İncelemesi ve Oyuncuları

Riverdale Dizi Tanıtımı

The CW’nin yeni dizisi Riverdale konusu ile dikkatleri üzerine çekmeye başaran yapımlardan biri oldu. Ayrıca yönetmen kadrosunda Ölümsüz Ask (2015), Vazgeçmem Senden (2012) ve The Vicious Kind yapımlarıyla tanınan Lee Toland Krieger yer alırken senaristi, Greg Berlanti oldu. Çizgi roman yazarı ise Roberto Aguirre-Sacasa’dır. The Vampire Diaries ve Gossip Girl dizilerini hazırlayan yapımcı şirket tarafından hazırlanacaktır.Başrol oyuncuları, Marisol Nichols, K.J. Apa, Cole Sprouse isimlerinden oluşmaktadır. Dizinin ilk sezonunda toplam 22 bölüm yer alacaktır. 26 Ocak 2017 tarihinde yayınlanacak ilk bölümüyle gösterime girecektir. Türkçe anlamı

Riverdale Konusu

Küçük bir kasabada yaşayan sürrealist gençlerin hayatını anlatacaktır. Dışarıdan sakin ve şirin bir kasaba gibi gözüken Riverdale’in iç yüzü oldukça karanlık ve tuhaftır. Bu kasabada yaşananlar dışarıdan gelenler için garip olarak adlandırılabilir ancak içeride yaşayanlar için oldukça sıradandır.

Riverdale Dizi Fragmanı

 Riverdale Dizi Oyuncuları

Archie Andrews (K.J. Apa), Veronica Lodge (Camila Mendes), Betty Coope (Lili Reinhart), Jughead Jones (Cole Sprouse)

Arama Terimleri: riverdale konu
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)