İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Rectify Dizi Konusu

Rectify Dizi Konusu

Rectify Dizi Konusu


Rectify Dizi Tanıtım

Amerikanın drama konusunda önde gelen kanallarından Sundance için hazırlanmış olan Rectify dizisi 2013 yılında izeyicilerinin karşına çıkarak perşembe günlerinin en başarılı yapımlarından bir tanesi haline geldiği başlangıçta kısa bir yapım olması beklenirken yüksek reytingler alması dizinin geleceğini etkiledi. Dizinin yaratıcısı ise ” Kör Nokta (2009), Mud (2012) ve Nerdesin be birader? (2000)” yapımlarına imza atmış başarılı bir yönetmen ve yazar olan Ray McKinnon yer alıyor.


Rectify Dizi Konusu

20 yıl önce Georgia’nın Paulie kasabasında bulunan henüz 18 yaşında olan Daniel Holden, 16 yaşındaki kız arkadaşının isteği dışında sahip olmuş ve genç kızı insancıl olmayan duygularla öldürmekten yargılanarak hapse mahkum edilir. Olay tanıklarının verdiği ifadeler, kanıtlar ve üzerinden çok zaman geçmeden gelen itiraf sonucunda ölüm hücresine koyulan Daniel, ölüm gününü beklemeye başlamıştır. Ancak 20 senenin ardından ortaya çıkan bir DNA delili, Daniel’’ın serbest kalmasını sağlar. Daniel’ın yaşayacağı yeni ve özgür bir hayat vardır.

Ama, 20 yıldır görmediği yabancı olduğu bir dünya ile karşılaşır. Aynı zamanda ailesine yeniden alışabilmek geçmesi gereken en önemli sınav değildir. İçlerinden birinin, masum bir genç kızı canice öldürmesi büyük bir travma yaşamış Paulie halkı, davanın peşini bırakmayan genç kızın ailesi ve Daniel’’ın kesin suçlu olduğunda kararlı olan otoriteler, özgürlüğüne yeniden kavuşmuş olan Daniel’ın düşmanları olacaklardır.


Rectify Dizi Fragman


Rectify Dizi Oyuncuları

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap