İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Ray Donovan Dizi Konusu

Ray Donovan Dizi Konusu

Ray Donovan Dizi Konusu


Ray Donovan Dizi Tanıtım

Showtime’ın ünlü Dexter dizisinin ardından hazırlamış olduğu suç, drama temalı dizilerinden bir tanesi olan Ray Donovan ” Halk Düsmanlari (2009), Ilk korku (1996) ve Ray Donovan (2013)” yapımlarından tanıdığımız Ann Biderman yönetmenliğinde hazırlanıyor dizinin yaratıcısı isminde yer alan Biderman senaryosunu yazdığı yapım 2013 yılında yayın hayatına başladı ve her sezonunda 12 bölüm yer alıyor.


Ray Donovan Dizi Konusu

Dram ve komedi alanında aile ile izlenilecek yapımlar arasında yer alan Ray Donovan’ın hikayesi konu alınıyor, zengin ve ünlülerinin problemlerine çözüm üreten, sorun çıkartacak ve bilinmemesi gereken yasa dışı bir sorun ve problem olduğunda çözümleri için aranan ünlü bir danışmandır. Ray Donovan ne kadar problem çözücü bir profesyonel olsa da kendi ailesi içinde yaşadıklarını bir türlü çözüme kavuşturamıyordur.


Ray Donovan Dizi Fragmanı


Ray Donovan Dizi Oyuncularıcimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap