İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Public Morals Dizi Konusu

Public Morals Dizi Konusu

Public Morals Dizi Konusu


Public Morals Dizi Tanıtımı

TNT ekranlarının 2015 yaz sezonu için hazırlamış olduğu yapım Public Morals 28 Ağustos 2015 tarihinde yayınlanacak ilk bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkacak diziler arasında yer alıyor. İsmini çok yakından duyduğunuz bir dizi olan Public Morals 1996 yılında ekranlara gelmiş başarılı komedi dizileri arasında yer alıyordu. Ancak iki yapım arasında bir bağlantı olmadığını ifade etmemiz gerekir. Yayınlanacak olan ilk sezonu ise 10 bölüm oluşurken her bir bölüm 40-50 dakika aralığında olacak, yönetmenlik koltuğuna baktığımızda ise senaryosunu hazırlamış olan Edward Burns görüyoruz ayrıca dizininde başrol oyuncusu olma ünvanını elinde bulundururken dizi drama ve suç kategorisinde yer alacaktır. Public Morals Türkçe anlamı “Kamu ahlakı” dır.


Public Morals Dizi Konusu


1967’nin New York’unda işler düşünüldüğü kadar kolay değildi, savaşın ardından devlet otoritesinin oturması biraz zaman alacak gibiydi, Bu arada şehirde yaşanan suçlar ve çetelere karşı mücadele ederek halkı koruması gereken polislerde kendi çıkarları doğrultusunda suçlara ortak olur. Polisler arasında hala iyiler ve kötüler kavramı bulunmaktadır ve bun dengeyi koruyan çok ince bir çizgi bulunmaktadır.


Public Morals Dizi Fragmanı


Public Morals Dizi Oyuncularıcimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap