İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. ABC dizileri
  3. Pretty Little Liars – Dizi 2010

Pretty Little Liars – Dizi 2010

Pretty Little Liars – Dizi 2010

Pretty Little Liars Dizi Tanıtım

ABC Family ekranlarında yılar boyunca yerini korumayı başarmış olan Pretty Little Liars “Sevimli Küçük Yalancılar” dizisi 2010 tarihinde ekranlarda yerini almış ve drama, gizem, trajedi alanında büyük bir başarı elde etmiştir. Her bir bölümü yaklaşık 60 dakika süren dizinin çekimleri ” ABC Family, Alloy Entertainment, Warner Horizon Television ” stüdyoları tarafından gerçekleştirilirken senaryosunu I. Marlene King hazırlamaktadır.

Pretty Little Liars Dizi Konusu

İki kişi bir sırrı, ancak biri ölünceye kadar saklayabilirse o şey sır olarak kalır. Alison’ın gizemli bir şekilde ölümesinin ardından geride kalan dört liseli genç kızın, birbirlerinden sakladıkları sırları vardır. Bu sırlar gün geçtikçe ortaya çıkarak onları zor durumda bırakacaktır. Alison’ın ölümü kaza mı, cinayet mi? “A” takma adlı birinden gelen tehdit mesajları, kimden geliyor? Kızlar bu suçun neresinde? sakladıkları çirkin sırlar arasında bir insanın ölümüne neden olmak var mı ? gizemlerle dolu bir öykü…

Pretty Little Liars Dizi Fragmanı

Pretty Little Liars Dizi Oyuncuları

Troian Bellisario – Spencer Hastings

Ashley Benson – Hanna Marin

Lucy Hale – Aria Montgomery

Ian Harding – Ezra Fitz

Sasha Pieterse – Alison DiLaurentis

Shay Mitchell – Emily Fields

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap