İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Persons Unknown Dizi Konusu

Persons Unknown Dizi Konusu

Persons Unknown Dizi Konusu


Persons Unknown Dizi tanıtım

Persons Unknown gizem, trajedi ve drama konusunda 2010 yılının başarılı yapımları arasında yer almayı başarmıştır. Olagan Süpheliler (1995), Görevimiz Tehlike 5 (2015) ve Yarinin Sinirinda (2014) yapımlarına imza atan Christopher McQuarrie’ın yönetmenliğini yaptığı ilk dizi ünvanı taşıyan yapımın başrol’ünde yine ünlü bir oyuncu Jason Wiles yer alırken yapım Amerika ve Meksika iş birliği ile hazırlanmıştır. İlk sezonunda 13 bölüm yer alan yapımın akıbeti ise henüz belli değildir. Resmi olarak iptal edilmese de yeniden ekranlara geleceği gündemde yerini koruyor.


Persons Unknown Dizi Konusu

Peki dünyada yalnız değilsek ? başkaları da varsa ve bizi izliyorlarsa ? Dünyanın gizemli olaylarına ve bunun arkasında olan kişilere takıntılı bir grubun araştırmaları ile başlar bir dünya hayal edin insanlar kaçırılıyor uyandıklarında nerede olduklarını, neden onların seçildiğini bilmiyorlar ve siz yalnız değilsiniz aynı kaderi paylaşan başka insanlarda var! peki size ne yapacaklar dersiniz ?


Persons Unknown Dizi FragmanPersons Unknown Dizi Oyuncuları


cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap