İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. People Are Talking – Dizi 2015

People Are Talking – Dizi 2015

People Are Talking – Dizi 2015

NBC komedi dizileri arasında iddialı bir yapım ile yeni diziler arasında yer almaya hazırlanan People Are Talking projesini ekranlara taşımaya hazırlanıyor. Yıllar boyunca ekranlarda en iyi komedi dizisi olarak yerini koruyan “how i met your mother” dizisinin yapımcısı olan “Pamela Fryman” yeni dizininde yönetmenlik koltuğunda yer alacak, aynı şekilde prodüksiyon ve senaryosunu da ünlü isimler DJ Nash ve Will Packer paylaşıyor.

Oyuncuları ise Mark-Paul Gosselaar – Mitch, Tone Bell – Russell, Bresha Webb – Angie gibi komedi alanında başarılı isimler yer alıyor.

People Are Talking Konusu

Eğer bir şey düşünüyorsanız, söyleyin gitsin! ünlü isimlerin hazırladığı yapımın ilginç sloganı da dikkat çekici, iki farklı karakterde olan komşular arkadaş olduğunda ortaya çıkacak bir komedi dizisi ekranlarda bizleri güldürecek, aralarında ırk ve düşünce farklılıklarının da yaşandığı ailenin yapacakları ve tuttukları dadının da cinsel film yıldızı çıkması olayları iyice karmaşık bir komedi haline getirecek.

People Are Talking Fragmanı

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap