İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Ozark Dizi Konusu ve Oyuncuları

Ozark Dizi Konusu ve Oyuncuları

Ozark Dizi Konusu ve Oyuncuları

Netflix’ten yeni bir dizi Ozark konusu ile suç dedektiflik dizisi sevenlerin dikkatini çekiyor. Daha önce yayınladığı suç temalı dizilerinin ilgi görmesi ve bu tarz yapımların daha düşük maliyetlerle hazırlanıp orta yaş grubuna hitap etmesi Netflix’de daha fazla suç ve dedektiflik dizisi görebileceğimiz anlamına geliyor. Özellikle marvel dizileri ile dikkat çeken şirket büyük bütçeler harcamış ve maliyetleri zor toplamıştı. Dünya genelinde büyük bir izleyici kitlesi olduğu halde bütçeden dolayı Sense8 dahi iptal eden Netflix Ozark tarzında daha fazla dizi çekebilir.

Dizinin ilk sezonunda 10 bölüm yer alıyor. Her zaman olduğu gibi yine tüm bölümler aynı gün 21 Temmuz‘da yayınlanacaktır. Dizinin yaratıcısı olarak Hesaplasma (2016), Yargiç (2014) ve A Family Man (2016) yapımlarıyla tanınan Bill Dubuque ve Hesaplasma (2016), Flawless (2007) ve Ozark (2017) yapımlarından Mark Williams yer alıyor. Yönetmen olarak farklı isimler karşımıza çıkarken Jason Bateman ile ön plana çıkıyor. Başrol oyuncuları Jason Bateman, Jason Butler Harner, Anthony Collins isimleriyle öne çıkıyor.

Ozark Konusu

Chicago’da Mali danışmanlık yapan Marty Byrde iş yükünden bunalmaya başlamıştır. Uyuşturucu tacirlerinin paralarını aklayarak sürdürdüğü hayatı sürekli tehlike altındadır. Yaptığı işin risklerini bilen Marty emekli olmaya karar verir ancak bu emeklilik normal bir emeklilik değildir. Kartellerin paralarını çalarak ortadan kaybolur. Karısı ve çocuklarıyla gözden uzakta bir yerde saklanmaya başlarlar ancak kaçışlarında yaşanan cinayetler, dedektiflerinde dikkatini çekmiştir. Peşlerinde sadece karteller değil dedektiflerde vardır.

ozark izle

Ozark Dizi Fragmanı

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap