Outsiders Dizi (2016) Outsiders Dizi (2016)
4
Outsiders Dizi Tanıtımı WGN America tarafından hazırlanmış olan Outsiders konusu ile dikkat çeken yapımlar arasında yer alıyor. 2016 yılının en iddialı yapımları arasına girmek... Outsiders Dizi (2016)

Outsiders Dizi Tanıtımı


WGN America tarafından hazırlanmış olan Outsiders konusu ile dikkat çeken yapımlar arasında yer alıyor. 2016 yılının en iddialı yapımları arasına girmek için özel olarak hazırlandı. Güçlü oyuncu ve yapım kadrosuna sahip dizinin yönetmeni Michael Trim, senaristi ve yaratıcısı Peter Mattei yardımcıları ise “Private Practice (2007), Wild Card (2003) ve The Associates (2001)” yapımlarından tanıdığımız Steve Blackman yer alıyor. İlk sezonu 13 bölümden oluşacak ve her bölüm 40 dakikadan oluşan drama temalı bir dizi olacaktır. Türkçesi “yabancılar” olan yapım ayrıca titans olarak tanınmaktadır.


Outsiders Dizi Konusu


Engebeli ve gizemli tepelerde yaşayan hukukun bile kendi kurallarının üstünden gelmediği bir bölgede yaşayan insanların hayatı anlatılacaktır. Kendi yasaları ve kurallara bağlık olarak yaşadıklara topraklara hüküm sürmektedirler ta ki bir grup yabancının bölgeye gelerek üstünlük kurmasıyla dengeler bozulur. Uzun süredir o tepelerin hakimi olan Foster ailesi arazilerinden kolay kolay vazgeçmeyecektir.


Outsiders Dizi Fragmanı
Outsiders Dizi OyuncularıGizem, entrika ve kaosun bol olduğu sıra dışı bir senaryo
  • Senaryonun daha önce tekrarlanmaması
  • -

7 of 10

7 of 10

8 of 10

7 of 10

Yorum bulunamadi.

Diger kullanicilara fikir vermek icin ilk yorumu sen yap.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.