İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Outsiders Dizi (2016)

Outsiders Dizi (2016)

Outsiders Dizi (2016)


Outsiders Dizi Tanıtımı


WGN America tarafından hazırlanmış olan Outsiders konusu ile dikkat çeken yapımlar arasında yer alıyor. 2016 yılının en iddialı yapımları arasına girmek için özel olarak hazırlandı. Güçlü oyuncu ve yapım kadrosuna sahip dizinin yönetmeni Michael Trim, senaristi ve yaratıcısı Peter Mattei yardımcıları ise “Private Practice (2007), Wild Card (2003) ve The Associates (2001)” yapımlarından tanıdığımız Steve Blackman yer alıyor. İlk sezonu 13 bölümden oluşacak ve her bölüm 40 dakikadan oluşan drama temalı bir dizi olacaktır. Türkçesi “yabancılar” olan yapım ayrıca titans olarak tanınmaktadır.

Outsiders Dizi Konusu


Engebeli ve gizemli tepelerde yaşayan hukukun bile kendi kurallarının üstünden gelmediği bir bölgede yaşayan insanların hayatı anlatılacaktır. Kendi yasaları ve kurallara bağlık olarak yaşadıklara topraklara hüküm sürmektedirler ta ki bir grup yabancının bölgeye gelerek üstünlük kurmasıyla dengeler bozulur. Uzun süredir o tepelerin hakimi olan Foster ailesi arazilerinden kolay kolay vazgeçmeyecektir.

Outsiders Dizi Fragmanı
Outsiders Dizi Oyuncuları

Arama Terimleri: outsıders dizi konusu
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap