1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Outcast Dizi Konusu

Outcast Dizi Konusu

Outcast Dizi Konusu

[vc_column width=”1/1″][/vc_column][text_block_nav title=” Dizi Tanıtımı” ]

Outcast Dizi Tanıtımı


Outcast Konusu yerine yapımcısı Robert Kirkman ile gündeme gelen bir dizi oldu. The Walking Dead ve Fear The Walking dead gibi dünyanın en çok izlenen dizilerine imza atmış olan ünlü senarist 2016 yılında yeni bir diziyle başarı elde etmeyi planlıyor. Yönetmelik koltuğunda ise Adam Wingard ve Leigh Janiak isimleri yer alıyor olsada yalnızca birkaç bölümde dizinin başında kalacaklar. Başrollerine baktığımızda Wrenn Schmidt ( Our Idiot Brother (2011) ve 13 Saat: Bingazi’nin Gizli Askerleri (2016)), Patrick Fugit, Philip Glenister (Cennetin kralligi (2005), Takvim kizlari (2003) and Ashes to Ashes (2008)) gibi tecrübeli isimler rol alıyor. Drama ve korku kategorisinde yer alan dizinin ilk bölüm yayın tarihi 3 Haziran 2016’dır.
[vc_column width=”1/1″][/vc_column][text_block_nav title=” Dizi Konusu” ]

Outcast Konusu


Sıradan bir hayata sahip genç bir adam, yaşadığı kasabada gerçekleşen tuhaf olayları fark etmesiyle kendini bir anda büyük bir karmaşanın içinde bulacaktır. Gerçek olamayacak doğaüstü olaylara tanıklık etmesi, açıklayamadığı şeyler görmeye başlamasıyla hayatı bir anda değişecektir. Kasabaya gelen ve bu alanda daha tecrübeli Reverend ona yol göstererek bununla nasıl başa çıkacağını öğretir.
[vc_column width=”1/1″][/vc_column][text_block_nav title=” Dizi Fragmanı” ]

Outcast Dizi Fragmanı[vc_column width=”1/1″][/vc_column][text_block_nav title=” Dizi Oyuncuları” ]

Outcast Dizi Oyuncuları


[vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”1/1″][vc_gallery type=”image_grid” interval=”3″ images=”6613,6612,6611,6610,6609,6608,6607,6606″ onclick=”link_image” custom_links_target=”_self”][/vc_column][/vc_row]

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)