1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Our World War Dizi Konusu

Our World War Dizi Konusu

Our World War Dizi Konusu

Our World War Dizi Tanıtım

BBC için özel hazırlanmış olan drama ve savaş temalı mini dizisi Our World War 2014 yılında üç bölümden oluşmuş başarılı bir yapımdır. ” British Broadcasting Corporation” tarafından İngiltere’de çekimleri yapılan dizi tarihi bir mücadeleyi anlatmaktadır.

Our World War Dizi Konusu

Birinci dünya savaşında her ülkeden vatanını savunmak adına savaşa katılan insanların kısa sürede yetersiz eğitimlerinin ardından kurşunların ve bombaların yağmur gibi yağdı bir bölgede kendilerini bulmaları ve savaşa katılırken arkalarında bıraktıkları eşleri, çocukları gibi zorlu yaşam mücadelesi içinde geçen olayların konu alındığı bir yapımdır. Savaşın aslında ne kadar gereksiz ve maliyetinin yüz binlerce masum insanın canı, acıları ile ödediği bir mücadele olduğunu ortaya koyan İngiliz dram dizisidir.

Our World War Dizi Fragmanı

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (2)

Yapılan Yorumlar (2)

  1. 1. dünya savaşını anlatıyor 2. dünya savaşını değil başka bir dizinim altınada 1920 2. dünya savaşının bitimiyle yazmışsınız ya tarih bilginiz yok yada tek savaş 2. dünya savaşı zannediyorsunuz bilmiyorsanız bari dizi hakkında araştırın

    • Merhaba,

      Sitemizde 2015 yılı içeriklerinin büyük bir kısmı teknik işleri ve web sitesini hazırlayan arkadaşlar tarafından yazıldığı için hatalarla sık karşılaşıyoruz. Mümkün olduğunca geçmiş yazıları güncelleyerek hataları gidermeye çalışıyoruz dikkatinizi çeken yanlışları belirtmeniz bizim için daha iyi olacaktır veya beğenmediğiniz bir içeriği, (üye ol, giriş yap , yazı ekle ) diyerek yenisi ile değiştirebilirsiniz.