Of Kings And Prophets Dizi Konusu Of Kings And Prophets Dizi Konusu
4
Of Kings And Prophets Tanıtım ABC drama dizileri arasında yer alacak yeni dizisi ekranlara gelmeye hazırlanıyor ilk tanıtım ve fragmanna baktığımızda çok iç açıcı... Of Kings And Prophets Dizi Konusu

Of Kings And Prophets Tanıtım

ABC drama dizileri arasında yer alacak yeni dizisi ekranlara gelmeye hazırlanıyor ilk tanıtım ve fragmanna baktığımızda çok iç açıcı bir sezon geçirmeyeceğini düşünmeye başladığımı söylemem gerekir, dizi çekimlerini kendi stüdyolarında gerçekleştirecek olan kanalın ekranları boş kaldığı vakitlerde yayınlamayı planladığı dizinin oyuncuları Ray Winstone, Simone Kessell, Oliver Rix isimleridir.

Of Kings And Prophets Konusu

Hükümdarlığında sert kararlar veren şehrin kaderini belirleyen bir kral ve ona hizmet eden sadakatsiz bir kraliçe, kral olduğu için tüm kararları vereceğini düşünen Saul halkını mutsuz ettiğini fark ettiğinde her şey için geç kalmış olacaktır. Bir anda ortaya çıkan genç bir adam kendini kanıtlamak adına krallıkta bir çok can almış aslanı öldürmeye gider ve başarısı insanları etkileyecektir. Kraliçeninde desteği ile yeni kral olma yolunda ilerleyen genç adam Saul’un otoritesini büyük ölçüde alt edecektir.


Of Kings And Prophets Dizi FragmanıOf Kings And Prophets Yorumu

Nasıl bir dizi diye merak edenler ve henüz izlememiş olanlar düşünmeden başlayabilir. Dini ve siyasi öğelerin ön planda tutulduğu bir yapım haline gelecek gibi gözüküyor. Henüz ilk bölümü izleme fırsatım oldu ve İsrail- Filistin arasında yaşanan tarihi (kurguda olabilir tarihsel doğruluğunu bilmiyorum) olaylara değiniyor. İlk bölümde ne kadar İsrail ön planda gibi algılansa da aslında ne kadar bencil, gaddar, çıkarcı bir toplum olduğu gösterilmiş konu çarptırılmadan işlenmeye devam ederse başarı elde edecektir.

Yorum bulunamadi.

Diger kullanicilara fikir vermek icin ilk yorumu sen yap.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.