1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Of Kings And Prophets 2. Sezon İptal Edildi

Of Kings And Prophets 2. Sezon İptal Edildi

Of Kings And Prophets 2. Sezon İptal Edildi

Of King And Prophets 2. sezon iptal edildi. Dizinin devam etmeyeceğini açıklayan ABC ilk bölümü 3.2 milyon izleyici alırken ikinci bölümünde bu oran daha alt seviyelere inerek 2.4 kanal standartlarının çok altında kaldı.

Reyting kurbanı olmasının yanı sıra dizi hafta içi çok fazla cinsellik, din ve siyaset içerdiği için iptal edilmesi istenmiş ve birçok kesim tarafından tepki toplamıştı. Tartışmalara da yol açan yapım 2. bölümünde israli savunan bir politika ile devam edeceğini göstermişken beklenen karar geldi ve iptal edildi.

İlk sezonu için hazırlanan 10 bölüm varken geriye kalan 8 bölümünde yayınlanmayacağı ve ekranlardan kaldırıldığı açıklandı. Yani dizinin 3. bölümü olmayacaktır. Daha fazla detay için Of King And Prophets dizi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Arama Terimleri: of kings and prophets sn 2
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. a…. s…. ne güzel diziyi hic ettiler