İlginizi Çekebilir!
 1. Ana Sayfa
 2. Dizi Konuları
 3. Narcos Dizi Konusu

Narcos Dizi Konusu

Narcos Dizi Konusu


Narcos Dizi Tanıtım

Netflix’in özel olarak hazırlamış olduğu yapımlar arasında yer alan Narcos 28 Ağustos 2015 tarihi ile izleyicileriyle buluşacak olan yapımın yönetmenliğini José Padilha üstlenirken senaryosunun hazırlanmasında geniş bir kadroya yer verilmiş ” Carlo Bernard, Chris Brancato, Zach Calig, Paul Eckstein, Doug Miro” dizinin ilk sezonunda 10 bölüm yer alacak klasik Netflix kuralları dahilinde 28 Ağustos tarihinde tüm bölüm bölümleri yayınlanacaktır. Dizinin çekimleri ise Fransa’da yapılmıştır, oyuncu kadrosuna baktığımızda birçok ünlü Fransızla beraber Amerikan oyuncularda yer alırken dizi drama ve suç kategorisinde yer alacaktır.


Narcos Dizi Konusu

Tamamen gerçek bir hikayeden uyarlanılarak hazırlanmıştır. Fakir bir ailede ve fakir bir ülkede doğduğunuzu hayal edin bu arada 28 yaşındasınız ve sayamayacağınız kadar çok paranız var. Pablo emilio escobar gaviria dünyanın en büyük uyuşturucu kaçakçılarından birinin hayatını anlatmaktadır. Hiçbir şeyi yokken yaptığı yasa dışı işler ile servetini katlamış olan Pablo’nun peşine düşen dedektif Steve Murphy ile yaşayacakları maceraları ekrana getiriyor. Ancak atladıkları tek nokta, hayat ikisinin beklediğinden daha karmaşık olması.

Narcos izle


Narcos Dizi FragmanıNarcos Dizi Oyuncuları
Arama Terimleri: narcos konu
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (9)

 1. Hayatımda izlediğim en iyi biyografi yapımıdır. Ben escobar dan yanaydım. Dizide herkes kötü, en masum kötü bence escobardır. Ve yemin ediyorum sonunda ağlayacaktım.

 2. Ben filmi de izledim bence güzel bir dizi, ayrıca karakteri kötü olan bir diziyi izlemek bizi kötü yapmaz, süpermani izleyip uçan varsa bilemiyorum

 3. Yeni reis Pablo şimdiden söyleyim bizim erkenler detaya bakmadan özenmeye başlar. Kötü bir örnek dizi olmuş resmen

 4. Merak edenler için dizi 2. sezonu olmayacak tek sezonluk bir biyografi yapımı gibi bir şeydi başları eğlenceli merak ettiyor ama ilerledikçe sıkıyor belkide 10 bölümü bir günde izlediğim için sıkmış olabilir 😀

 5. Yorumlara bakıyorumda hepsi olumlu işin içine kaçakçılık kötü işler girince bayılıyosunuz. Dizide verilmek istenenle algılanan çok farklı şeyler. Gerçi anlatımda Pablo sempatik gösterilmiş ancak sebep olduğu cinayet ve katliamlar düşünülünce basit bir şey değil bu adam gerçekte 1000 üzerinde polis 200 devlet görevlisini öldürtmüş sattıklarıylada binlerce kişinin hayatını zehir etmiştir. Birçok kişi bu adama sempati besleyip sevdi dizi sayesinde ancak yaptığı katliamlar ölen suçsuz insanlar ? nasıl bir zihniyet ve detaylara bakmadan dizi izliyorsunuz anlamıyorum!

 6. Düşünmeden başlayın efsane diziler arasına girecek alt yazıyı bile bekleyemedim 10 bölümü 1 günde bitirmişim 😀

 7. İlk bölümlerini izledim gerçekten güzel bir dizi devamını sabırsızlıkla bekliyorum. Netflix işin ustası oldu zaten yaptıkları diziler her yönden kaliteli izlemek isteyenler düşünmeden başlayabilir

 8. Güzel bir dizi tavsiye ederim arkadaslar. Yalnız adam Fenerbahceli terraneo’ya benziyor :dd