1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Naked and Afraid Sezon 9 İçin Onay Aldı!

Naked and Afraid Sezon 9 İçin Onay Aldı!

Naked and Afraid Sezon 9 İçin Onay Aldı!

Naked and Afraid 9.sezon Discovery Channel’a her zamankinden daha zor geriye dönüyor. En zorlu şartlarda dünyayı dolaşarak hayatta kalan çift ölümcül fırtınalar, yiyecek, su, barınak ve kıyafet olmadan karşı koymak zorundalar. Nikaragua’nın fırtınayla yıkılan ormanlarından Florida’daki fırtınanın gözüne kadar en ilkel biçimde karşı karşıyalar.

Naked and Afraid 9.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Naked and Afraid’in çılgın, gerçek ve tamamen yenilenmiş olduğu sezon, 11 Mart Pazar Günü 10:00’da yayınlanacak.

Naked and Afraid 9.Sezon Konusu

iki yabancı 21 gün boyunca bir araya getirildi ve vahşi acımasız şartlara karşı ayakta kalmaya çalışacak. Aç yırtıcılar, kötü iklimler, yetersiz gıda ve su her herde temel zorluklardır; bu sezon, hayatta kalanlar ölümcül kasırgalar, ciddi yaralanmalar ve enfeksiyonlar, ölümcül parlama ve fiziksel ve zihinsel zorluklarla mücadele ediyorlar.

Başarının en önemli noktası her ne olursa olsun devam etme isteğidir. Her ikili barınak, yiyecek ve çıplak halde su bulmaya çalıştıkları için acılar ile yüzleşecek. Vahşi hayatın tehlikeleri her zamankinden daha korkunç ve yalnızca en güçlü (hem fiziksel hem de zihinsel olarak) 21 günün sonunda ortaya çıkacak.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)