İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Cnbce dizileri
  3. Murder in The First Dizi Konusu

Murder in The First Dizi Konusu

Murder in The First Dizi Konusu

Murder in The First Tanıtım

TNT‘nin 2014 yılı yaz başlangıcında yayınladığı dizilerden suç-drama tarzı Murder In The First, 10 bölümden oluşmuştu 2. sezon onayı aldı. Dizi birbiriyle alakası yokmuş gibi görünen iki cinayetin aslında aynı kişiye çıkmasını ve cinayet süresince polislerin özel hayatından yargılama süreçlerine kadar birçok konuyu içinde barındırıyor. Yaratıcılığını Steven Bochco ve Eric Lodal‘ın üstlendiği dizi daha başlamadan bir mini dizi olarak planlanıyordu ancak daha sonra dizi ekibi ile kanal arasında yapılan müzakerelerde uzun soluklu bir diziye dönüştürüldü. Ancak dizinin reytingleri TNT için biraz düşük kalmıştı ve ABD’de bazı televizyon eleştirmenleri “iptal edilecek” gözüyle bakıyordu. Kablolu kanalda yayınlanması ve bütçesinin düşük olması nedeniyle 2. sezon onayı verdi. Dizinin 2. sezonu da, ilk sezonda işlenen konunun devamı olacak ve 2015 yaz aylarında ekranlara gelecek.

Murder in The First Konusu

İşlenen cinayetlerin faillerini tespit etmek ve onları yargılaarak gereken cezaları almalarını sağlama görevinde olan iki dedektifin yaşadıklarını ve suçlularla olan mücadelelerini anlatmaktadır. Ölüm sadece bir başlangıçtır, sloganı ile ilginç bir yapım ortaya çıkatılarak kanıtlanması zor davaların üstüne giderek katili bularak adaleti sağlamak isteyen polislerimizin işi oldukça zordur. İlk sezonu ile nasıl bir dizi olacağını belirten murder in the first dizisi tüm sezon boyunca bir katilin peşinde olacaktır teknoloji uzmanı bir kadını öldüren bağımlıyı yakalamak tek görevleridir.

Murder in The First Dizi Fragmanı

Murder in The First Dizi Oyuncuları

Ian Anthony Dale – Jim Koto

Currie Graham – Mario Siletti

Taye Diggs – Terry English

Kathleen Robertson – Hildy Mulligan

Raphael Sbarge – Detective Molk

Mimi Kirkland – Louise Mulligan

Camille Balsamo – Kami Keefer

Mo McRae – Malcolm ‘Suger’ Monroe

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap