1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Mr. Robot Dizi Konusu

Mr. Robot Dizi Konusu

Mr. Robot Dizi Konusu

Dizi sektöründe yerini almaya çalışan USA Network yeni dizileriyle gündemde yerini korumaya çalışıyor yeni kozu ise Mr. Robot dizisi olacak, 25 Haziran tarihinde başlayacak diziler arasında yer alan dizinin kesin bir yönetmeni bulunmaması dikkat çekiyor ancak başarılı bir suç dram dizisi olacağa benziyor.

Mr. Robot Dizi Konusu

Elliot isminde genç bir programcının çağdaş ve kültürel rezonant dram öyküsü konu alındı, insanlarla iletişimin zayıf olduğu anti-sosyal br karakter olan Elliot’ın diğer insanlarla iletişim kurabildiği tek yol hacklemek olduğu için yeteneklerini oldukça geliştirmiştir ama işler düşündüğü kadar kolay olmayacaktır bir anda kendisini Amerikanın gizli yer altı siber savunmacılarının içerisinde bulur.

Mr. Robot Dizi Fragmanı

Çok ilginç bir dizi konusuna sahip kesinlikle izlemek isteyeceğim türden bir dizi gibi gözüküyor. Özellikle son çıkan dizilere baktığımda hep gündemdeki popüler konularda benzer diziler çıkıyor ve izlediklerimizden sıkılır bir hale geliyoruz Mr. Robot ilk izleniminde bunu göstermedi ve çekimlerinide beğendim takip etmeniz gereken diziler arasında olmalıdır.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (2)

  1. İlk bölümü ile hayran verici bir izlenim bıraktı, dizide yaşanan ve gizlenmiş birçok bilgi açık açık gösteriliyor. Dizinin devam eder mi mudalemi ederler bilmiyorum ama büyük problemler yaşacakları kesin birilerinin onayı çıkmadan bunları işlemeleri imkansız .

    Kesinlikle izlemenizi tavsiye ettiğim bir yapım !