İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Mr.Mercedes Dizi Konusu

Mr.Mercedes Dizi Konusu

Mr.Mercedes Dizi Konusu

Mr. Mercedes dizisi, Stephen King’in aynı adlı romanının TV dizisi olarak izleyicilerle buluşmuştur. Stephen King’in eserini diziye uyarlanmak için oldukça zorlu bir iş olmasına rağmen Mr. Mercedes dizisi iyi bir uyarlama olmuş.

Bu inanılmaz derecede korkunç bir cinayet draması olan Mr. Mercedes, gerçekten de ürkütücü küçük kasaba dizisidir.

Mr.Mercedes Dizi Konusu

“Bay. Mercedes ” dizisi, feci bir şekilde katliam olayına dayanan bir gizemdir. 2009 yılındaki çöküş sonrası solgunlaşan bir Ohio endüstri kentinde, bir palyaço maskesinde çalışan bir sürücü, bir iş fuarının dışında bekleyen bir grup insanın üzerine çalınmış Mercedes’i sürüyor. Hikaye daha sonra iki yıl atlar ve hâlâ çözülmemiş katliamın peşini bırakamayan, yakın zamanda emekli bir dedektif olan Bill Hodges’ın (Brendan Gleeson) hikayesini anlatıyor.

Her zaman ekranda Stephen King’in bir romanından uyarlanmış bir dizi veya film var olmaktadır ama bu dönemlerde bu sayı gittikçe artmıştır. Bunlardan bazıları; “The Mist” dizisi ,”Dark Tower” filmi ve şu an 10 bölümlük olan “Mr. Mercedes’’ , Stephen King’in dedektiflik dizisidir.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap