İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Modus Dizi Konusu

Modus Dizi Konusu

Modus Dizi Konusu


Modus Dizi Tanıtımı


Avrupa dizileri arasında başarı elde etmiş olan 2015 yapımı modus konusu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış isveç yapı dizidir. Aynı anda İsveç , Almanya, Norveç, Danimarka, İzlanda, Fransa, İngiltere ülkelerinde ingilizce olarak yayınlanmaktadır. İsviçre kanalı Tv4 yer alan yapımın yönetmeni, Ciao Bella (2007), Arne Dahl: Ont blod (2012) ve Vi (2013) filmleriyle bilinen Mani Maserrat Agah’dır. Senaryosu ise Salige er de som tørster (1997) ve Blind gudinne (1997) yazarı Anne Holt’dur. Başrol oyuncuları Melinda Kinnaman, Henrik Norlén, Marek Oravec oluşuyor.


Modus Dizi Konusu


İsveç’te karlı bir Noel akşamı, psikolog ve suçlu profilleri dedektifi Inger Johanne Vik’in Stockholm polis teşkilatındaki Dedektif Ingvar Nyman vesilesiyle haberdar olduğu birtakım endişe verici ölümlerin soruşturmasına otistik kızı da dahil olur. Nyman cinayetleri araştırması için Uppsala’ya gönderilir. Stockholm’de cinayetler çeşitli yöntemlerle işlenmeye devam ederken Inger Johanne cinayetlerde uygulanan bir yöntemi fark eder.
MODUS türkçe anlamı “Tarz, Yöntem” insan hakları ve tahammülsüzlük gibi politik ve sosyal meseleleri içerirken konu aldığı cinayetlerle din ve âşkın doğası hakkında sorular yöneltir.


Modus Dizi FragmanıModus Dizi Oyuncuları
Arama Terimleri: modus dizi yorumlari
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap