1. Ana Sayfa
  2. ABC dizileri
  3. Mistresses – Dizi 2013

Mistresses – Dizi 2013

Mistresses – Dizi 2013

Mistresses Dizi Tanıtım

ABC ekranlarının drama ve trajedi alanında yaptığı başarılı bir yapım olsa da neşeli oyuncu kadrosu ve duruşu ile izleyicilere farklı renklerde bir güzellik sunuyor. Yayınlandığı ilk sezonu ile istediği başarıyı elde edemeyen yapım ikinci sezonda yaptığı ataklarla büyük yankı uyandırmayı başardı. “Mistresses (2013), The Nine (2006) ve Dedikoducu Kiz (2007)” yapımlarından tanıdığımız K.J. Steinberg ise dizinin yapımcı koltuğunda oturuyor.

Mistresses Dizi Konusu

10 küsür yıldır çok yakın dost olan Katie, Trudi, Shiobhan ve Jessica, senelerdir her şeyin üstesinden beraber gelmişlerdir. Birbirlerine her daim destek olan arkadaşlar bu desteğe de gerçekten ihtiyaçları vardır. Çünkü ana karakterlerimizin hepsinin hem aşk hem de iş yönünden fırtınalı ve çalkantılı hayatları vardır. Birbirlerinden başka çözüm üretecek destek olacak kimseleri yoktur…

Mistresses Dizi Fragmanı

Mistresses Dizi Oyuncuları

Yunjin Kim – Karen Kim

Rochelle Aytes – April Malloy

Jes Macallan – Josslyn Carver

Brett Tucker – Harry Davis

Corinne Massiah – Lucy Malloy

Alyssa Milano – Savannah ‘Savi’ Davis

Jason George – Dominic Taylor

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)