İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Minority Report Dizi (2015)

Minority Report Dizi (2015)

Minority Report Dizi (2015)

Minority Report Fragman

https://www.youtube.com/watch?v=_fLl-DMzxrk

Fox yaz ekranın yeni dizisi Minority Report yönetmenlik koltuğunda Ali G filminden tanıdığımız Mark Mylod yer alırken senaryosunu ise Godzilla ve Thin Men gibi yapımların ünlü ismi Max Borenstein yer alıyor. İlk izlenimlere ve kadrosuna bakıldığında kendisinden söz ettirecek başarılı bir İngiliz yapımı olacak gibi duruyor, bilim kurgu ve dram’ın ön plana çıkacağını düşünüyoruz.

Minority Report Dizi konusu

Steven Spielberg filmlerinin ilk televizyon uyarlaması olacak dizi 2065 yılında geçen ve dünyanın teknolojik harikalarla dolu olduğu bir dönemi konu alacak, şehirde geleceği görerek yaşanacak suçları engellemek için ikiz ve bir kız üç çocuk üzerinde yapılan deneyler sonucu başarıya ulaşılır ancak yaşanan bazı aksilikler sonucu çocuklardan bir tanesi hayatını kaybeder başarısız olduklarını düşünen bilim adamlarından kaçmayı başaran Arthur bir süre sonra yapılacak suçları görmeye başlar ancak yaşanacaklara engel olabilmek için tek olması yeterli olmayacaktır.

Şehrin başarılı polislerinden Meagan’e neler olacağını söyler ama polis departmanında bu olay büyük merak uyandırır ve Arturun peşine düşerler, bulduklarında ve gerçek ortaya çıktığında olaylar daha gizemli bir hale gelerek suçlarla mücadele edecek güzel bir ekip ortaya çıkar.

Minority Report Dizi Oyuncuları

Meagan Good

Wilmer Valderrama – Will Blake

Laura Regan – Agatha

Stark Sands – Dash / Arthur

Minority Report izle

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap