İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Max Steel – Dizi 2013

Max Steel – Dizi 2013

Max Steel – Dizi 2013

Max Steel Dizi Tanıtım

Amerikanın ünlü animasyon kanalı Disney XD hazırlamış olduğu başarılı bir yapım olan Max Steel her yaştan izleyicinin ilgisini çekmeyi başarmış bilim kurgu ve aksiyon yapımıdır. Sadece çocuklar için değil yetişkinlerinde ilgi gösterdiği yapım 2013 yılında başlamıştır. Her sezonunda 23 bölüme yer verilmiştir.

Max Steel Dizi Konusu

16 yaşında olan Max küçük bir şehir olan Copper kanyonunda annesi ile birlikte yeni taşınmışlardır. Yeni bir yer, yeni arkadaşlar, yeni bir hayatn başlangıcını yapmak isterlerken Max kullandığı Turbo gücün peşine düşen kötü adamlarla yüzleşmek zorunda kalırlar. Babası Jim McGrath kurduğu gizli bir örgüte üye olmak durumunda kalan max galaksiler arasını savaş mücadelesinin içerisinde yer alacaktır. Doğuştan birçok yeteneğe sahip küçük adam kötülerle mücadele konusunda önemli bir krater haline gelecektir.

Max Steel Dizi Fragmanı

Max Steel Dizi Oyuncuları

Andrew Francis – Maxwell ‘Max’ McGrath

Sam Vincent – Steel

Michael Dobson – Commander Forge Ferrus

Brian Drummond – Bartholomew ‘Butch’

Brian Dobson – Jason Naught

Mark Oliver – Miles Dredd

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap