İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Master of Sex Dizi Konusu

Master of Sex Dizi Konusu

Master of Sex Dizi Konusu

ShowTime için hazırlanmış olan drama konulu diziler arasında 2013 yılında yer almış olan master of sex cinselliğin abartıldığı diziler arasında yer almayı başarmıştır. Türkçe ismi seks ustası olan dizinin yaratıcısı 1998 yılında “L.A. Doctors” yapımından tanıdığımız Michelle Ashford’dır. Dizinin her bir bölümü yaklaşık olarak 60 dakika sürmektedir ve her sezonunda 12 bölüm yer almaktadır.

Master of Sex Dizi Konusu

The Pacific yazarı Michelle Ashford’ın senaryosunu hazırladığı Masters of Sex, Amerika’da uygulanan bir psikoterapi yöntemi olarak bilinen modern cinsel terapinin kurucuları aynı zamanda ilk uygulayıcıları William Masters ve Virginia Johnson isimli iki Amerikan psikiyatrların 1960 yıllında uygulamış olduğu cinsel devrimi anlatıyor. ikilisi Masters & Johnson takımı oluşturarak cinsellik, cinsel bozukluklar, cinsel terapi gibi konularda devrim yaratan fikirlere imza atar.

Michael Sheen, William Masters karakterini ise Lizzy Caplan ve Virginia Johnson canlandırıyor. Diğer taraftan yönetim ekibinde, FX dizisi Justified ve CBS’in A Gifted Man dizisinde birlikte çalışmış olan Sarah Timberman ve Carl Beverly gibi başarılı isimler yer alırken Judith Verno dizinin idari yapımcılığını yöneten isim olacaktır.

Master of Sex Dizi Fragmanı

Master of Sex Dizi Oyuncuları

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap